kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za obecne w światowych kinach widzowie mogli go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Wolin gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach odtwarzających ważne role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 produkują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jak chciałby pokazać całą historię. W przeciwnej grup dostajemy wątki trzech różnych postaci, jakie w stałym momencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która osiąga silne plany, żeby poprawić własne mieszkanie na prawdziwsze. Podpisuje ona kontrakt na liczny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy ustawić się na wszystkie życie. W ostatnim jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia i musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, natomiast nie jest dla niej to popularne, ponieważ przez wszystkie jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej kolei w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z kolei Siekiera nadal kładzie się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który ukazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Wolin gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą treścią jest temat Darii natomiast jej problem z Kolumbijczykami. Z skutecznych uwag ta inwestycja nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do świata tona kolumbijskiej kokainy ma dać jej kierowanie nad rynkiem, jednak historia kończy się utratą artykułu i dużymi problemami. Niania jest w duży wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, tylko wtedy właśnie Daria jest odpowiednio zrobiona do drugiej rzeczywistości. Z początku pięła się po szczeblach mafijnej pracy bez męskich pleców a już wydobywa się na szczycie gangsterskiej drabiny. Wtedy w jej problemie pojawiają się modne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) także jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze uzupełniają się w klimat całej historii, łącząc jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w niniejszym obrazie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i przypisywania ich z jedną, kluczową pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dopasował się w historię filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście z ostatniego, że potrafi wydobyć z aktorów coś czego nie pokazali w ich starej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Wolin gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która jest podaj stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją cecha w za dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczbie części filmu Vegi a w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest rzeczywiście sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny akcji nie przygotowują się sztuczne. Od razu widać, iż na film był przeznaczony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja zabiera się do Maroko czy Kolumbii, to tak tam umieszcza się też plan filmowy. Dzięki temu film przedstawia się świetnie na ekranie. Widz odwiedzając go bierze wrażenie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest trwały i z wszystkim innym filmem stara się jakością wizualną dawać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, a w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Efekt ich misji jest jako najbardziej wyrazisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walce z wyjątkami komediowymi, gdzie jesteśmy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują z niego zwolennicy natomiast im to wydaje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przyjdzie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Wolin gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *