leasing bez bik

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Zespala ze sobą dwie czynności: pożyczki i wynajmu.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Kamieńsk

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż różne urządzenia, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W czasie rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Nakłady pieniężne które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Spotkanie z ekspertem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Używając tej formuły, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Procedura jest banalna. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, aplikujesz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
możesz już odebrać nowy samochód. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której jeśli negocjował byś samodzielnie z pewnością byś nie uzyskał. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w przypadku kolizji, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to brak konieczności odkupowania leasingowanego samochodu. Tak więc, sprzedaż samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a firmy takie, jak Leasing Kamieńsk oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Kamieńsk będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Kamieńsk

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *