Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to pewien z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, daje on wrażenie sterylności, tak przecież pożądanej w niniejszym miejscu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Cedynia

Aczkolwiek nie mniej popularną myślą jest budowanie bieli z pozostałymi kolorami, także tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak również te w intensywnych kolorach. Należy zawsze mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na dobre dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które oprócz ją ożywią.

Promocje na OBI Cedynia

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel powinien zwrócić opinię na to, aby każde meble łazienkowe i narzędzia sanitarne istniały w ostatnim samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Gdy natomiast obawiamy się monotonii, głównie w sukcesie łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą ofertą i dodatkowo niezwykle modną są płytki z przepisami 3D. Na środowisku białego koloru wdzięcznie składa się i naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Cedynia

Światło w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze powtarzają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło odkłada się od białego koloru także dużo rozświetla pomieszczenie. Istnieje toż niewątpliwa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się i duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na pełną pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć szeroką gamę produktów otwartych na karcie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wielki połysk będą więcej odbijały światło, jednak należy mieć, że zbyt dużo bieli sprawi, że pomieszczenie wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien przechodzić na wycieczce to, że meble łazienkowe i dodatki są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Cedynia